Czarna Drużyna

Gildia Dhu Hanse, Czarna Drużyna i jej Forum ;)


#1 2010-11-17 21:31:59

 Rav

Władca Radioaktywnych Czarnobylskich Biedronek, Będących Oficjalnym Sponsorem Naszej Kadry Narodowej

33554919
Skąd: Nikomu nie powiem, że to W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 263
Punktów :   
Klasa postaci: Czarodziej
Trofea Specjalne: Łowca,
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

16. - 17.11.2010

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=30688.0

Na początek - ponownie zachęcamy do pierwszego zakupu mandragory. Jeśli jeszcze nigdy tego nie robiłeś, a poprzednie promocje typu First Buy przeszły ci kolo nosa - teraz możesz nadrobić zaległości! Za kupienie jednego z pakietów otrzymasz w promocji drugi, taki sam za darmo! Promocja trwa do 17 listopada.


Mamy nadzieję że odpoczęliście w wekkend, ponieważ znów trzeba trochę powalczyć. Nagradzamy stoczenie 40 pojedynków - w nagrodę mandragora. Zadanie możecie wykonać do 17 listopada (włącznie).


Warto też odwiedzić zakładkę "Premium". Trwają promocję na Miksturę Metamorfozy i Miksturę Fortuny


____________________________________________________________________________________________

Śmiejcie się ze mnie, wyklinajcie na mnie i tak zrobię swoje i wyjdę z tym na lepsze, bo wami się nie przejmuję, a decyzje moje są przemyślane !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ko.pun.pl www.zwe.pun.pl www.sojuszpolnocno-zachodni.pun.pl www.niebianscypogromcy.pun.pl www.musketeers.pun.pl