Czarna Drużyna

Gildia Dhu Hanse, Czarna Drużyna i jej Forum ;)


#1 2010-10-29 17:33:18

 Rav

Władca Radioaktywnych Czarnobylskich Biedronek, Będących Oficjalnym Sponsorem Naszej Kadry Narodowej

33554919
Skąd: Nikomu nie powiem, że to W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 263
Punktów :   
Klasa postaci: Czarodziej
Trofea Specjalne: Łowca,
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

29-1.10/11

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=30563.0

Ponownie zachęcamy do kupowania mandragory - jeśli jeszcze nigdy tego nie zrobiłeś, najwyższy czas na twój pierwszy raz! W piątek osoby, które po raz pierwszy zakupią mandragorę otrzymają w promocji drugie tyle za darmo.

Uwaga nr 1 - Promocja dotyczy osób, które nigdy wcześniej nie kupiły mandragory.
Uwaga nr 2 - Dodatkowa ilość mandragory zależy od wielkości pakietu, jaki zakupicie.

Różnego rodzaju atrakcje czekają na was także w wekkend:
- Od piątku do poniedziałku będzie też trwać promocja na wszystkie mikstury związane z oblężeniami.
- Będziemy liczyć podróże. Odbycie 50 zakończonych sukcesem wypraw nagradzamy nagrodą - niespodzianką. Aby wam to ułatwić, równocześnie będzie trwać promocja na wszystkie rodzaje Konia (ceny spadną o 50%!)
- Nagradzamy też najlepszych wojowników - za stoczenie 30 pojedynków nagroda - paczka używek.
- Oczywiście premiujemy też aktywność. Za 5 zalogowań do gry - nagroda w orenach.


____________________________________________________________________________________________

Śmiejcie się ze mnie, wyklinajcie na mnie i tak zrobię swoje i wyjdę z tym na lepsze, bo wami się nie przejmuję, a decyzje moje są przemyślane !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wweimpact.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl www.world-of-mafia.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl www.moomin.pun.pl