Czarna Drużyna

Gildia Dhu Hanse, Czarna Drużyna i jej Forum ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-10-06 14:21:02

 Rav

Władca Radioaktywnych Czarnobylskich Biedronek, Będących Oficjalnym Sponsorem Naszej Kadry Narodowej

33554919
Skąd: Nikomu nie powiem, że to W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 263
Punktów :   
Klasa postaci: Czarodziej
Trofea Specjalne: Łowca,
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

5-10.10

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=30371.0

[5-6 października]
Nagradzamy najbardziej aktywnych wojowników. Za rozegranie 50 walk otrzymacie pewną ilość mandragory. Będzie też trwać promocja na miksturę szczęścia i fortuny.

[7-8 października]
Ponownie zachęcamy do toczenia jak największej ilości walk. Tym razem wystarczy stoczenie 30 walk, a w jako nagroda czeka na was paczka używek.

Zacierać ręce mogą już wielbiciele Rumaków - ich ceny spadną w tych dniach. Kupno tej opcji premium będzie korzystne, ponieważ już w wekkend...

[9-10 października]
...to właśnie podróżnicy będą mogli się wykazać. Za ukończenie 40 podróży gracz otrzyma nagrodę niespodziankę.

Cały czas będzie trwać obniżka różnych rodzajów Konia.

Cały czas premiujemy aktywność. Za każde zalogowanie będziecie otrzymywać nagrodę w orenach - można ją w ten sposób zdobyć maksymalnie 10 razy.


____________________________________________________________________________________________

Śmiejcie się ze mnie, wyklinajcie na mnie i tak zrobię swoje i wyjdę z tym na lepsze, bo wami się nie przejmuję, a decyzje moje są przemyślane !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wweimpact.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl www.world-of-mafia.pun.pl www.radiointernetowe.pun.pl www.moomin.pun.pl