Czarna Drużyna

Gildia Dhu Hanse, Czarna Drużyna i jej Forum ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-27 18:49:31

 Rav

Władca Radioaktywnych Czarnobylskich Biedronek, Będących Oficjalnym Sponsorem Naszej Kadry Narodowej

33554919
Skąd: Nikomu nie powiem, że to W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 263
Punktów :   
Klasa postaci: Czarodziej
Trofea Specjalne: Łowca,
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

UWAGA

Bierzemy udział w konkursie... potrzeba nam 5 dobrych graczy, min. 23 25 poziom... proszę się zgłaszać poniżej

Te pięć osób będzie walczyło z innymi graczami z Gildii. Jest to event, w której zmierzają się inne Gildie ze sobą w walce. http://www.facebook.com/TheWitcherVersus - więcej o tym w tym linku


1 -  Ravlyrien (zgłaszam się)
2 -  Trafix
3 -  Camevar
4 -  ............
5-   ............


____________________________________________________________________________________________

Śmiejcie się ze mnie, wyklinajcie na mnie i tak zrobię swoje i wyjdę z tym na lepsze, bo wami się nie przejmuję, a decyzje moje są przemyślane !

Offline

 

#2 2010-09-27 19:01:04

 Camevar

Jeździec czarnej drużyny

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 77
Punktów :   
Klasa postaci: Robal, a jakże ;)
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

Re: UWAGA

23 padnie na hita 25 to minimum ja się przy takich lamach nie zgłaszam.


____________________________________________________________________________________________
– Przecież ty wybawiasz od kłopotów właśnie głównie skurwysynów, Codringher. Mających kłopoty biedaków nie stać na twoje usługi.
– Na twoje usługi biedaków nie stać również. Biedaków nigdy nie stać na nic, dlatego właśnie są biedakami.

Offline

 

#3 2010-09-27 19:06:16

 Trafix

Umieraj długo i w cierpieniach ! Tak tego właśnnie życzy ci Trafix na Święta

550250
Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2010-07-16
Posty: 193
Punktów :   
Klasa postaci: Wiedźmin
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

Re: UWAGA

ok ja juz sie wpisalem


____________________________________________________________________________________________
"Na pohybel skurwysynom" - pradawne krasnoludzkie zaklęcie
"W wojnie nie chodzi o to żeby umrzeć za swoją ojczyznę tylko żeby tamci skurwiele umierali za swoją"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.world-of-mafia.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl www.moomin.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl www.wweimpact.pun.pl