Czarna Drużyna

Gildia Dhu Hanse, Czarna Drużyna i jej Forum ;)


#1 2010-10-19 16:03:29

 Rav

Władca Radioaktywnych Czarnobylskich Biedronek, Będących Oficjalnym Sponsorem Naszej Kadry Narodowej

33554919
Skąd: Nikomu nie powiem, że to W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 263
Punktów :   
Klasa postaci: Czarodziej
Trofea Specjalne: Łowca,
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

19-22.10

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=30495.0

Tym tygodniu W, tj do piątku OD wtorku [19-22 Października] Bedzie trwać promocja nie dotyczy mikstury związane z oblężeniami premium - Tabular spadną az o 50%!

Dodatkowo, mamy wtorek i środę [19-20 Października] znow wojowników premiujemy. Za rozegranie 50 kroków czeka Na to Nagroda - UWAGA, w końcu dotarła mandragora, która powinna byc rozdana tydzień S2 Na Temu! W związku z Tym większy Zysk liczyć Na Niz możecie zazwyczaj.

Równolegle Bedzie Też trwać przecena mikstur Fortuny i szczęścia.


____________________________________________________________________________________________

Śmiejcie się ze mnie, wyklinajcie na mnie i tak zrobię swoje i wyjdę z tym na lepsze, bo wami się nie przejmuję, a decyzje moje są przemyślane !

Offline

 

#2 2010-10-19 18:17:50

 Camevar

Jeździec czarnej drużyny

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 77
Punktów :   
Klasa postaci: Robal, a jakże ;)
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

Re: 19-22.10

Dzięki Rav kupię fortunę +200%


____________________________________________________________________________________________
– Przecież ty wybawiasz od kłopotów właśnie głównie skurwysynów, Codringher. Mających kłopoty biedaków nie stać na twoje usługi.
– Na twoje usługi biedaków nie stać również. Biedaków nigdy nie stać na nic, dlatego właśnie są biedakami.

Offline

 

#3 2010-10-19 18:32:52

 Rav

Władca Radioaktywnych Czarnobylskich Biedronek, Będących Oficjalnym Sponsorem Naszej Kadry Narodowej

33554919
Skąd: Nikomu nie powiem, że to W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 263
Punktów :   
Klasa postaci: Czarodziej
Trofea Specjalne: Łowca,
Trofea Zwyczajne: Pierwsza Krew,

Re: 19-22.10

ja też już kupiłem


____________________________________________________________________________________________

Śmiejcie się ze mnie, wyklinajcie na mnie i tak zrobię swoje i wyjdę z tym na lepsze, bo wami się nie przejmuję, a decyzje moje są przemyślane !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wweimpact.pun.pl www.moomin.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl www.world-of-mafia.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl